Producenci
Promocje
Musztarda angielska Colman's 170g
Musztarda angielska Colman's 170g
19,50 zł 18,50 zł
szt.
Sprite Fiber 330ml
Sprite Fiber 330ml
15,00 zł 10,99 zł
szt.
Kasztany pieczone i obrane Jia Li Fu 100g
Kasztany pieczone i obrane Jia Li Fu 100g
11,00 zł 8,99 zł
szt.
Makaron Świeży Udon marki Hosaku 200g
Makaron Świeży Udon marki Hosaku 200g
6,00 zł 3,15 zł
szt.
Tapioka perła color marki WuFuYan 250g
Tapioka perła color marki WuFuYan 250g
32,00 zł 25,00 zł
szt.
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówień w sklepie jcook.pl

Przybliżony czas realizacji zamówienia jest podany w opisie każdego produktu. Termin wysyłki jest liczony w dniach roboczych od momentu zaksięgowania pełnej kwoty należności na naszym koncie. Za pełną kwotę należności uważa się wartość produktu podaną w opisie (za wyjątkiem wypadków, kiedy Klientowi udziela się rabatu indywidualnego), powiększoną o wartość przesyłki. Przy zakupie kilku produktów jednocześnie, koszt wysyłki dodaje się tylko 1 raz.

Natychmiast po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia, który zawiera wartość brutto zamówienia oraz dane do przelewu. W przypadku płatności przelewem, czas dostarczenia paczki wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie, a w przypadku płatności za pośrednictwem serwisów płatności online – o czas otrzymania przez nas informacji o wpłacie od wybranego serwisu.

Wysyłka towaru odbywa się w terminie 24-48h od momentu otrzymania wpłaty. Zwykle wysyłka odbywa się na następny dzień po zaksięgowaniu należności na naszym koncie.

Wysyłka zamówienia zbiorowego na produkty o różnym terminie realizacji, odbywa się dopiero po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego terminu realizacji.

Termin wysyłki jest dodatkowo uzależniony od poprawności otrzymanych danych Klienta w zamówieniu, e-mailu lub przelewie oraz od terminu realizacji usług dodatkowych, zamówionych przez Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium