Producenci
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówień w sklepie jcook.pl

Przybliżony czas realizacji zamówienia jest podany w opisie każdego produktu. Termin wysyłki jest liczony w dniach roboczych od momentu zaksięgowania pełnej kwoty należności na naszym koncie. Za pełną kwotę należności uważa się wartość produktu podaną w opisie (za wyjątkiem wypadków, kiedy Klientowi udziela się rabatu indywidualnego), powiększoną o wartość przesyłki. Przy zakupie kilku produktów jednocześnie, koszt wysyłki dodaje się tylko 1 raz.

Natychmiast po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia, który zawiera wartość brutto zamówienia oraz dane do przelewu. W przypadku płatności przelewem, czas dostarczenia paczki wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie, a w przypadku płatności za pośrednictwem serwisów płatności online – o czas otrzymania przez nas informacji o wpłacie od wybranego serwisu.

Wysyłka towaru odbywa się w terminie 24-48h od momentu otrzymania wpłaty. Zwykle wysyłka odbywa się na następny dzień po zaksięgowaniu należności na naszym koncie.

Wysyłka zamówienia zbiorowego na produkty o różnym terminie realizacji, odbywa się dopiero po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego terminu realizacji.

Termin wysyłki jest dodatkowo uzależniony od poprawności otrzymanych danych Klienta w zamówieniu, e-mailu lub przelewie oraz od terminu realizacji usług dodatkowych, zamówionych przez Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium